פרופיל החברה

אביסון יאנג יוצרת ערך כלכלי, חברתי וסביבתי כיועץ נדל"ן עולמי, המבוסס על האנשים.

באביסון יאנג אנו מאמינים ביצירת השפעה חיובית בכל מקום שאנו מגיעים אליו.

לנדל"ן מסחרי יש תפקיד חיוני ביצירת מקומות עבודה בריאים ופרודוקטיביים לעובדים, ערים המהוות מוקדי שגשוג עבור אזרחיה, ומרחבים ומקומות בנויים היוצרים תועלת נטו למשק, לסביבה ולקהילה.

לצוות המהיר שלנו יש תובנה גלובלית, מומחיות בשוק המקומי וגישה לכמה מהטכנולוגיות החכמות ביותר בענף הנדל"ן המסחרי - הכל מוכן עבור יצירת יתרון תחרותי עבור הלקוח. כחברה פרטית, תוכל לשתף פעולה עם שותף מוסמך אשר מושקע בהצלחתך יחד איתך.

קרא עוד אודות השירותים שלנו

נתונים מרכזיים

5,000
אנשי מקצוע בתחום הנדל"ן
19
מדינות
283
מליון מטר רבוע תחת ניהול נכסים
100 מעל
משרדים

החזון שלנו, הייחוד שלנו.

היום, יותר מתמיד, כל העוסקים בנדל"ן זקוקים למידע, טכנולוגיה ופתרונות ייעוץ מהירים, על מנת להשיג את מטרותיהם הייחודיות והמשתנות. להשגת מטרה זו אנו מרכזים עבורך את מיטב האינטליגנציה הקולקטיבית הבינלאומית של מקצועני הנדל"ן של חברתנו.

מטרתו של אביסון יאנג

באביסון יאנג אנו מונעים על בסיס המטרה המשותפת ליצור ערך כלכלי, חברתי וסביבתי אמיתי, על ידי האנשים.

להצלחה ויתרון פתרונות
כל השירותים המצופים בשילוב ההון האנושי הנחוץ על מנת להשיג את המטרות הנדרשות.
למשקיעים

הגעה ליעדים החשובים ללקוח תוך הבנה מה שחשוב לו. זוויות מבט משכילות על יצירת ערך בכל תיק השקעות ובכל מקום. הלך רוח של בעלים המתמקד בהנעת ביצועי הנכסים של הלקוח לקיימות כלכלית וסביבתית בטווח ארוך. ההזדמנות לנכס שלך להשפיע לטובה על הקהילה סביבך - מושכת דיירים טובים, שיפור המעורבות והשירותים המקומיים, ותמיכה בתעסוקה מקומית.

לשוכרים

הפיכת החלל שלך למפתח להשגת המטרות האסטרטגיות ביותר שלך לניהול עלויות, פרודוקטיביות, בריאות ורווחה ועוד. התמקדות ייחודית ביצירת סביבות טובות המאפשרות לאנשים לשגשג כשהם עובדים, קונים וחיים. ייעול השטח אשר מניע מטרות עסקיות. פתרונות מתאימים דרך תכנון, תיווך וניהול נכסים. צרכים הנצפים מראש ומנוהלים בצורה מקצועית.

מה שאתה תמיד מקבל מאיתנו

שותף פעיל המושקע בהצלחת הלקוח. השילוב הנכון של ידע מעבר לפינה ומומחיות רב לאומית. צוותים המגובים בטכנולוגיית המודיעין הטובה ביותר. מבט ארוך על מערכת היחסים שלנו במקום שבו תחומי העניין שלך במקום הראשון.