פרטי משרד

הנהלה

אבי גימפל,גיא עמוסי

  • ברוך הירש 14
  • בני ברק, IL 51202
  • ישראל
ראה מפה

אודות אביסון יאנג

אביסון יאנג הינה חברת ייעוץ נדל"ן עולמית שהוקמה כדי ליצור ערך כלכלי, חברתי וסביבתי אמיתי המונע על ידי אנשים עבור אנשים.
אנו מאמינים שיש למגזר שלנו תפקיד חיוני ביצירת סביבת עבודה בריאה ויצרנית לעובדים; ערים המהוות מרכזי שגשוג עבור תושביהן; בניית שטחים ומקומות המייצרים יתרון חיובי לכלכלה, לסביבה ולקהילה.
האנשים שלנו עובדים סביב ההזדמנויות העסקיות של לקוחותינו ועובדים כשותפים כדי להתמקד בהצלחתם.

ברוך הבא לישראל / סקירה כללית

בישראל, על אף גודלה הקטן של כמעט 9 מיליון איש, יש יותר מ- 6,000 סטארטאפים פעילים שהוקמו ופועלים בישראל.
לשם השוואה, בתחום ההיי-טק בלבד ישראל נמצאת במקום השני אחרי עמק הסיליקון בארה"ב במספר הגדול ביותר של חברות הרשומות על ידי NASDAQ מחוץ לצפון אמריקה.
ישראל נחשבת למובילה בעולם בתחום טכנולוגיות המחשוב, מוליכים למחצה, סייבר, תקשורת ותחומים רבים נוספים.

אביסון יאנג בישראל

אביסון יאנג מאחדת כוחות עם צוות ההנהלה המקצועי של חברת פרופרטק כדי לפתוח בשנת 2020 את הסניף שלה בישראל, - משרד אביסון יאנג ישראל הרשמי.
יחד עם הפרטנר הישראלי, פרופרטק, אביסון יאנג מציעה ללקוחותיה הבינלאומיים ובמיוחד אלה עם מרכזי פיתוח מקומיים בישראל, הזדמנות ייחודית ליהנות מידע מעמיק, תובנות, מערכות יחסים, ניסיון ויכולות יצירתיות להזדמנות בישראל.
יחד, שותפות אביסון יאנג-פרופרטק מאפשרת שירותי נדל"ן מסחרי מצטיינים ונגישות לנדל"ן המסחרי המגוון הישראלי, בדגש על תעשיות ההיי-טק והביו-טק בישראל הצומחות במהירות ומתרחבות באופן בין-לאומי מדי שנה.
המשרד הישראלי מתאים היטב לשרת מגוון רחב של הזדמנויות נדל"ן מסחרי להשקעות בינלאומיות ברחבי העולם, כולל בישראל.

אודות חברת פרופרטק ישראל

פרופרטק הינה חברת בוטיק של שירות מלא בתחום הנדל"ן בישראל. פרופרטק מספקת, שירותי תיווך, השקעות, ייעוץ ושירותי נכסים בינלאומיים משנת 1998. פרופרטק משתמשת במאגרי מידע ונדל"ן מקוונים, מתקדמים וייחודיים המתעדכנים באופן שוטף על בסיס שבועי,כדי לשקף בצורה מיטבית את שוק הנדל"ן המסחרי תוך שמירה על בסיס לקוחות גדול.
פרופרטק עושה מאמצים אדירים ומשקיעה משאבים רבים כדי להישאר תמיד בחזית של ענף הנדל"ן הישראלי, לעמוד בדרישות הרגולציה הישראליות ולשמור על אתיקה עסקית גבוהה, על ידי:

  • ביצוע עבודות סיקור מקיפות עבור לקוחותינו בהתבסס על הדרישות השונות שלהם.
  • מתן מגוון מקיף של שירותי תיווך לנכסים משרדים ומסחריים.
  • ייעוץ בנדל"ן מסחרי.
  • ניהול השקעות שונות בקנה מידה גדול בנכסים מסחריים.

במהלך השנים הפך שמה של חברת פרופרטק לאחת המובילות בתחום שירותי הנדל"ן המסחריים בישראל בגלל מקצועיות, איכות וסטנדרטים גבוהים.
הצלחתה של פרופרטק נגזרת ישירות מחזון אסטרטגי ארוך טווח, מחקרי שוק וניתוח מעמיק בשילוב יכולת לזהות מגמות עתידיות בתחום הנדל"ן המסחרי.
פרופרטק אינה מוגבלת לאזור גאוגרפי ספציפי בישראל, ולכן יכולה לתכנן באופן אובייקטיבי את המיקומים הטובים ביותר המתאימים לכל לקוח.
סקר שוק מקיף מלא נוצר עבור כל פרויקט כדי להגביר את מודעות הלקוחות לגבי היסטוריית התמחור והמגמות, תוכניות פיתוח ו/או פיתוח מחדש בקרבת מקום, תמריצים דרישות ממשלתיות ופיתוחים תשתיתיים שיכולים להשפיע על הערכת שווי והזדמנויות עתידיות.
לפרופרטק יכולות 'לדבר בגובה העיניים' עם כל בעל נכס ברמות השונות בכדי למצוא הזדמנויות ייחודיות 'מתחת לרדאר' המעניקות יתרון תחרותי משמעותי והפקת תוצאות מהטובות ביותר בתחום.

2021 National Outlook for Israel

As we head into 2021, we set out our thoughts on several core issues that have the potential to profoundly influence our world and the role of real estate within it.

Start reading
Hero Image
???
View more newsletters