השירותים שלנו

חברת אביסון יאנג-פרופרטק מספקת פלטפורמת נדל"ן מהשורה הראשונה בישראל, תומכת בחברות בינלאומיות שונות ומציעה להן ידע, נטוורקינג, עומק, כישורי משא ומתן ויצירתיות ללא תחרות, יחד עם תכנון וביצוע של מקסימום נכסים עבור מגוון רחב של לקוחות, גדולים כקטנים.

נדל"ן מסחרי/משרדי

חברת אביסון יאנג-פרופרטק מספקת שירות חסר תחרות לארגונים בינלאומיים כ- 'one stop shop', החל מבחירת אתרים ראשונית ועד לקביעת התנאים הטובים ביותר. חברת אביסון יאנג-פרופרטק מדריכה ומייעצת ללקוחותיה בהיבט המשפטי של סיום חוזה השכירות, תכנון, בנייה ולבסוף השגה של ההנחות המבוקשות.

חברת אביסון יאנג-פרופרטק ידועה בזכות הפתרונות היצירתיים שלה לביצוע צמצום וחלוקה של חלל, רילוקיישן, מיקום מחדש, איחוד או נכס וניהול / תכנון של צרכי המתקן.

 

ייעוץ ושירותים בינלאומיים

חברת אביסון יאנג-פרופרטק מתמחה באיתור הזדמנויות נדל"ן מסחרי בישראל, המתאימות ביותר להשקעה שוק ההיי-טק והביוטק הצומח בישראל. חברת Avison Young Propertech מציעה שירותי נדל"ן מסחריים לעסקים / חברות בינלאומיות ברחבי העולם וגם למשקיעים פרטיים כאחד.

למקצוענים של אביסון יאנג-פרופרטק יש את הידע מהשורה הראשונה בנוף התחרותי ובשוק, יחד עם מותגים מקומיים ובינלאומיים, מודעות לביקוש לקוחות ויכולת שאין דומה לה לבצע תוכנית כוללת של פיתוח ו / או ארגון מחדש.

 

נדל"ן קמעונאי

חברת אביסון יאנג-פרופרטק צברה מוניטין רב כמובילה בעבודה עם מפעילי המותגים הקמעונאים המובילים בישראל, ויצרה את צי החנויות החזק ביותר למקסום מכירות רווחיות.

אנשי המקצוע המנוסים של חברת אביסון יאנג, מוצאים אתרים המאפשרים חשיפה חזותית חזקה, ומכוונים לתעבורת לקוחות מקסימאלית במיקומים חופשיים וחזותיים עירוניים, כמו גם במיקומים מרכזיים מובילים.

חברת אביסון יאנג-פרופרטק מתמחה בנדל"ן מסחרי לתעשיית ההיי-טק הישראלית הצומחת במהירות, עם ניסיון רב בייצוג וסייע למאות לקוחות מרוצים


For more information about Avison Young services