נדל"ן עם השפעה אמיתית

אביסון יאנג בנויה מתוך אמונה כי נדל"ן מסחרי אינו עוסק רק במבנים, במטרים המרובעים והדיירים. בזוית הטובה ביותר, מדובר בחללים ומקומות המשפרים חיים ומסייעים לעסקים לשגשג; עבור העובדים, האזרחים והקהילות הנותנים חשיבות להשפעה. אנו שואפים להיות נדל"ן במיטבו, לעזור לאנשים להיות יותר פרודוקטיביים, משגשגים וחיוביים.

טווח שירות רחב הנותן מענה לכל צורך

כל לקוח צריך את השילוב המתאים לו של שירותי נדל"ן ומומחיות. הצוותים שלנו מצוידים בכדי להביא תובנות ויתרונות לצרכי העסק שלך באמצעות ייעוץ ותכנון, ניהול ומימון, מכירות השקעות, ליסינג וניהול נכסים ללקוחות במגזר המשרדים, הקמעונאות, התעשייה, המשפחתיות והאירוח.

האנשים שיגרמו לזה לקרות

כחברה גדלה וחדשנית בעולם הנדל"ן המסחרי הגלובלי, אנו מושכים את הכישרונות הטובים ביותר בענף שלנו - מתכננים, יועצים, מתווכים, משווקים, תמיכה. להיות הטוב ביותר הוא לא רק שיש את הטוב ביותר; זה קשור גם לאופן בו אנו עובדים יחד. התרבות הוותיקה שלנו של שיתוף פעולה, והעובדה שרוב הבעלות שלנו היא של המנהלים שלנו, פירושה שאנחנו שמים את הלקוח במקום הראשון. צוותי ההנהלה שלנו מנהלים את עצמם סביב הלקוחות שלנו ומונעים על ידי הצלחה משותפת. אנחנו עובדים יחד כדי לסיים את זה.

קנה מידה המאפשר יכולת

אביסון יאנג נמצאת במסע תמידי של טרנספורמציה - האזנה ללקוחות - שילוב כשרונות ושימוש בכלים וטכנולוגיות מתפתחות. הסניף המרכזי של החברה ממוקם בטורונטו, קנדה, וכולל כ-5,000 אנשי מקצוע בתחום הנדל"ן ולמעלה מ -100 משרדים ברחבי העולם. המומנטום העסקי שלנו מוכיח שהמודל שלנו לשיתוף פעולה ושותפויות חכמות עובד.

הערכים המאפשרים יכולת

החברה נוסדה בשנת 1978 במטרה להיות חברת נדל"ן אחראית וזריזה יותר, עם מורשת שראשיתה למעלה מ-200 שנה. החברה שמה לעצמה למטרה לתת פוקוס על האנשים במקום הראשון כבסיס לכל בחירה שתבצע. מטרתנו היא ליצור רווח כלכלי, חברתי וסביבתי נטו עבור לקוחותינו ובקהילות בהן אנו עובדים.